سوالات آزمونهای استخدامی - ویرایش جدید 1395
قابل چاپ
ریاضی زبان معارف کامپیوتر هوش و گزینش و معارف
2500 سوال و تست و جواب - تستی و تشریحی
حتما موفق خواهید شد .
100% تضمینی
دانلود - 5000 تومان
Online User

RSStechnology

فروشگاه محصولات دانلودی مهندسان

شاید برای شما هم پیش بیاید که بعد از مدت ها کار با سرویس فیسبوک خسته شده باشید و یا به هر دلیلی بخواهید صفحه (account) خود در فیسبوک را به طور موقت و یا دائمی حذف کنید و ندانید چگونه این کار را انجام دهید؟

در ادامه مطلب آموزش غیر فعال کردن و حذف دائمی فیسبوک را خواهید آموخت ...
غیرفعال کردن اکانت (account) در فیس بوک


در فیس بوک به جزء حذف کامل اکانت امکان غیرفعال کردن آن نیز وجود دارد. به این صورت که پروفایلتان را از دسترس خارج می‌کنید گویی پروفایلتان بصورت کامل پاک شده است اما تمامی اطلاعات آن برای شما حفظ شده و می‌توانید در زمان‌های آینده دوباره آن را فعال کنید. برای اینکار وارد پروفایلتان در فیس بوک شوید. در گوشه سمت راست و بالا برروی Account کلیک کنید و در منوی باز شده Account Settings را انتخاب کنید:

در پایین صفحه جدید به عبارت Deactivate Account برخواهید خورد. بر روی deactivate کلیک کنید:در صفحه جدید تصاویری از دوستانتان نشان داده خواهد شد تا شما را تحت تاثیر قرار داده و از ترک فیس بوک منصرف کند! 

در زیر تصاویر سوالی از شما پرسیده شده مبنی بر اینکه چرا عزم بر ترک فیس بوک گرفته‌اید؟ جوابی را انتخاب کنید. در بخش انتهایی صفحه در قسمت Email opt out برای اینکه دیگر ایمیلی از فیس بوک دریافت نکنید می‌توانید تیک آن را وارد کنید. در انتها نیز برروی Confirm کلیک کنید و رمزعبورتان را برای تایید وارد کنید.

به این ترتیب اکانت شما غیرفعال می‌گردد. پس از اینکه دوباره تصمیم گرفتید به فیس بوک برگردید می‌توانید دوباره این پروفایل را با تمامی داده‌ها و لیست دوستانتان فعال کنید. تنها کافی است یک بار وارد پروفایلتان شوید.

 

حذف کامل پروفایل در فیس بوک

برای حذف کامل (account) فیسبوک ابتدا وارد صفحه فیسبوک خود شوید و سپس بر روی لینک زیر کلیک کنید و مراحل را دنبال کنید تا صفحه فیسبوکتان به طور کامل حذف شود .

حذف اکانت فیسبوک

توجه داشته باشید که پس از حذف کامل باید تا 14 روز وارد (account) خود در فیسبوک نشوید تا بطور کامل حذف شود .سوالات آزمونهای استخدامی - ویرایش جدید 1395
قابل چاپ
ریاضی زبان معارف کامپیوتر هوش و گزینش و معارف
2500 سوال و تست و جواب - تستی و تشریحی
حتما موفق خواهید شد .
100% تضمینی
دانلود - 5000 تومان
پاورپوینت زبان بدن - خلاصه ای از کتاب زبان بدن (چگونه افکار دیگران را بخوانیم ) نویسنده آلن پیز 
99 اسلاید - 
دانلود - 12000 تومان
social code
تاریخ : چهارشنبه 14 تیر‌ماه سال 1391 | 11:42 ق.ظ | نویسنده : admin | نظرات (6)